WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Materiały zewnętrzne

Elektryczna deskorolka – zwykła zabawka czy przydatny gadżet?

[Notka sponsorowana]

Deskorolkę znają niemal wszyscy, nie jest ona bowiem żadnym nowym wynalazkiem. Pojawiła się po raz pierwszy w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i od tej pory nieustannie zyskuje na całym świecie rzesze zwolenników, a nawet wielbicieli. Dla spragnionych nowych wrażeń, a także dla tych, którzy marzą o deskorolce nie wymagającej odpychania się stopą, aby wprawić ją w ruch, rynek oferuje model elektryczny. Wystarczy kliknąć przycisk na pilocie, aby bez wysiłku poczuć przyjemność z jazdy na desce.

Elektryczna deskorolka marki Yuneec E-Go jest nowoczesnym zdalnie sterowanym środkiem transportu z napędem elektrycznym. Sama deska jest wykonana z drewna klonu kanadyjskiego. Stworzona jest z ośmiu warstw drewna. Dolna powłoka jest wzmocniona włóknem węglowym z gumowym uszczelniaczem, ma charakterystyczny pomarańczowy kolor podnoszący jej walory wizualne. Górna powierzchnia, pokryta jest czarnym materiałem antypoślizgowym, gwarantującym dobrą przyczepność obuwia. Również w kolorze pomarańczowym są duże kółka (90x52mm) wykonane z poliuretanu, gwarantujące komfort jazdy nawet na nierównej nawierzchni. Deska wyposażona jest w silnik elektryczny o mocy czterystu Watt. Tego typu silniki są stosowane do napędzania małych dwuosobowych samolotów.

Sterowanie

Deskorolka Yuneec E-Go sterowana jest bezprzewodowym pilotem lub aplikacją na smartfona stworzoną dla systemu operacyjnego IOS. Pilot jest prosty w obsłudze i ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni. Za pomocą tego sterownika możliwe jest ustawianie prędkości jazdy, a także przyspieszenia. Pilot posiada system blokady oraz diody informacyjne LED. Wyposażony jest również w latarkę oraz pasek zapobiegający ewentualnemu zgubieniu. Dzięki portowi USB możliwe jest ładowanie pilota bezpośrednio z akumulatora deskorolki. Sterowanie za pomocą smartfona jest możliwe dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja ta pozwala również śledzić poziom naładowania akumulatora, a także prędkość jazdy, czy długość przejechanej trasy.

Parametry

Specjalista do spraw sprzedaży urządzeń elektrycznych z firmy Aeromind informuje: Czas ładowania akumulatora tej deskorolki to trzy do pięciu godzin. Maksymalna prędkość możliwa do osiągnięcia na tym urządzeniu to dwadzieścia kilometrów na godzinę. Na jednym ładowaniu można przejechać dystans dwudziestu kilometrów. Sama deska waży raptem nieco ponad sześć kilogramów i jest najlżejszą ze wszystkich produktów tego typu dostępnych na rynku.

Deskorolka elektryczna marki Yuneec E-Go jest fantastycznym gadżetem, który rewelacyjnie sprawdzi się podczas poruszania się w mieście. Pozwoli nam na oszczędność czasu w trakcie przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego, a jej niewielkie rozmiary pozwalają na zabieranie jej zawsze ze sobą, bez konieczności szukania miejsca do przechowywania.

[Notka sponsorowana]