Polski wydawca gier niezależnych Klabater pozyskał Heliborne, nową produkcję studia JetCat Games – premiera gry już wczesnym latem 2017! Pasjonaci helikopterów, gier akcji, historii i sieciowych potyczek – to coś dla Was. Weźcie udział w historycznych działaniach wojennych, od wojny w Wietnamie po konflikt w Zatoce Perskiej. Zobacz też Heliborne na stoisku Klabatera podczas targów Pax East w Bostonie 10-12 marca.

Zasiądź za sterami najbardziej znanych helikopterów wojskowych w historii, od klasycznych maszyn z lat 50. po nowoczesne śmigłowce XXI wieku. W Heliborne zagrasz z przyjaciółmi w wiernie odwzorowane misje historyczne lub rywalizuj w trybie wieloosobowym z graczami z całego świata.

Klabater i JetCat Games przedstawiają nowy zwiastun gry, pozwalający poczuć klimat nadchodzącej produkcji.

OBEJRZYJ NOWY TRAILER HELIBORNE:

Twórcy gry położyli nacisk na wiernie odwzorowane realia konfliktów zbrojnych i dynamiczny model rozgrywki łączący realizm z akcją, dzięki czemu gracze poczują się jak w środku prawdziwego pola bitwy.

“Założyliśmy JetCat Games aby stworzyć grę o śmigłowcach bojowych i Heliborne jest naszym wymarzonym projektem. Początkowo zdecydowaliśmy się wydać tytuł w Steam Early Access, ale okazało się, że bez pomocy wydawcy nie będzie ona w stanie spełnić wszystkich naszych oczekiwań. Klabater pomaga nam rozbudować Heliborne o nowe tryby gry, dodatkowe helikoptery, a przede wszystkim o tryb dla pojedynczego gracza”. – szef studia JetCat Games, Raman Ulasau.

W premierowej wersji Heliborne, dostępnej na początku lata 2017, gracze otrzymają do dyspozycji tryb dla pojedynczego gracza, misje historyczne rozgrywane w pojedynkę lub z przyjaciółmi (co-op) oraz otwarte mapy do trybu wieloosobowego.

heliborne_screenshot_5

Heliborne – nowy trailer. Helikopterem do boju!

“Od dawna brakowało nam takiej gry, jak Heliborne. Rozbudowane produkcje o śmigłowce bojowych należą teraz do rzadkości, a JetCat Games otwiera nowy rozdział w historii gatunku oferując przekrój przez maszyny od lat 50. aż po XXI wiek. Udany debiut w Steam Early Access pokazuje, że fani czekali na tytuł, który sprawi, że odkurzą joysticki i wrócą do akcji. Cieszymy się, że możemy pomóc załodze z JetCat Games rozbudować Heliborne jesteśmy pewni, że połączenie misji historycznych rozgrywanych z przyjaciółmi i rywalizacji w trybie wieloosobowym to jest to, za czym fani tęsknili od lat”. – Łukasz Józefowicz, Head of Marketing w Klabaterze.

W Heliborne fani gatunku będą też mieli szansę zapoznać się z historią lotnictwa śmigłowcowego. Grę podzielono bowiem na epoki rozwoju helikopterów, skupiając się na ich technologicznej ewolucji, która przez lata przeszła dynamiczne zmiany.

heliborne_screenshot_1

Heliborne – nowy trailer. Główne cechy gry:

  • ponad 40 legendarnych śmigłowców z lat 1955-2003
  • ponad 100 dostępnych wariantów uzbrojenia
  • misje historyczne w trybie kooperacji
  • 6 otwartych map, m.in.: Zatoka Tonkińska (Wietnam), Operacja Nguyen Hue (Wietnam), Prowincja Badachszan (Afganistan)
  • 3 tryby rozgrywki: dla pojedynczego gracza, kooperacji i rywalizacja sieciowa do 32 graczy
  • sprawdź swoje siły w misjach historycznych i na otwartych mapach typu sandbox
  • graj jak chcesz: pełne wsparcie dla padów, joysticków oraz klawiatury i myszki

heliborne_screenshot_3

Heliborne jest już dostępne w usłudze Early Access na platformie Steam: http://store.steampowered.com/app/433530/.

Więcej informacji o Heliborne można uzyskać na oficjalnej stronie tytułu: http://helibornegame.com/, profilu na Facebooku oraz na Twitterze.

__________________________________________________________________________________

JetCat Games
JetCat Games to studio założone przez pełnych pasji twórców gier z Rosji, Białorusi i Ukrainy. To jednocześnie jeden z pierwszych zespołów developerskich założonych na Litwie. Heliborne to ich debiutancki projekt, kierowany do fanów potyczek w przestworzach. http://www.jetcatgames.com/

__________________________________________________________________________________

Klabater
Klabater to globalny wydawca gier niezależnych powołany przez CDP.pl. Jego celem jest wspieranie niezwykle interesujących, obiecujących projektów oraz promowanie ich na całym świecie. Zespół składa się z ekspertów z ponad 20 latami doświadczenia w przemyśle gier wideo. http://www.klabater.com/

promocja