Oto nowy trailer Regalia: Of Men and Monarchs! Japońskie RPG z Warszawy łączące humor, baśniowość i przygodę to wybuchowa mieszanka. Wydawca gier niezależnych Klabater i developer Pixelated Milk z przyjemnością ogłaszają, że Regalia: Of Men and Monarchs ma już wyznaczoną datę premiery. Gra, ozdobiona nowym logiem, pojawi się na PAX East w Bostonie razem z grywalnym demem.

Regalia: Of Men and Monarchs to taktyczne RPG stworzone przez Pixelated Milk i wydawane przez Klabatera. Gra trafi do sprzedaży już 27 kwietnia, a tymczasem przedstawiamy nowe materiały i zapraszamy do testowania wersji preview.

Co znajdziesz w Regalia: Of Men and Monarchs? Zobacz najnowszy trailer (i nowe logo gry!):

Twoja historia zaczyna się w dość nieoczekiwany sposób, bo kto by się spodziewał, że w spadku po swoim ojcu otrzymasz… odległe, bajkowe królestwo? Niestety tuż po przybyciu okazuje się, że jest ono potwornie zadłużone i teraz to ty musisz się z tym uporać.

Nowy trailer Regalia: Of Men and Monarchs – premiera już niedługo!

Ascalia pilnie potrzebuje pomocy. Nie tylko brakuje złota w królewskim skarbcu, ale i cała kraina jest w nieładzie. Delikatnie mówiąc. Aby przywrócić swojej rodzinie pełnię chwały, trzeba się nieźle napracować. Korzystaj z dyplomacji i z rozwagą zarządzaj miastem, a odniesiesz sukces!

W Regalia: Of Men and Monarchs zwiedzisz bajkową krainę, poznasz fabułę pełną zwrotów akcji i nauczysz się rządzić swoim królestwem. Weźmiesz udział w turowych bitwach, w których zmierzysz się z szerokim wachlarzem potworów i rzezimieszków, aby zapewnić swojemu królestwu bezpieczeństwo. Przemierzysz aż sześć różnorodnych krain pełnych misji, gwarantujących ponad trzydzieści godzin zabawy – poznaj bliżej swoich towarzyszy i zawieraj przyjaźnie, a zostaniesz wynagrodzony.

Nastąpi to już niedługo, bo polski wydawca gier niezależnych Klabater ma przyjemność ogłosić, że Regalia: Of Men and Monarchs zadebiutuje na Windows, OS X oraz Linux już 27 kwietnia!

Nie musisz jednak czekać na premierę, aby zagrać. Dostępne są klucze preview, a Regalia: Of Men and Monarchs pojawi się 10-12 marca na stoisku Klabatera podczas Pax East w Bostonie!

Trailer Regalia: Of Men and Monarchs – główne cechy gry:

 • Rozbudowane bitwy turowe pełne wyzwań
 • 6 zróżnicowanych regionów do przemierzenia, w których znajdziesz bitwy, przygody, potężnych przeciwników – i nie tylko!
 • Ponad 20 unikalnych postaci, które możesz poznać, polubić i włączyć do drużyny. Dbaj o wzajemne relacje i stwórz drużynę ekscentrycznych cudaków!
 • Wszystko, czego trzeba do bycia dobrym królem: zarządzanie miastem, dyplomacja, ekspedycje
 • Bezpretensjonalna historia pełna humoru, w której nie brakuje epickości
 • Ponad 30 godzin rozgrywki
 • Wiele powodów, by zagrać więcej niż raz: nie odkryjesz wszystkiego, co przygotowaliśmy podczas jednego przejścia
 • Możliwość tworzenia potężnych broni i przedmiotów
 • Przepiękna oprawa graficzna z ręcznie rysowanymi tłami 2D
 • Symfoniczna ścieżka dźwiękowa stworzona przez Game Audio Factory, znanych m.in. z pracy nad Furi, Endless Legend, czy Endless Space
 • Polska wersja językowa
 • Krasnoludy samuraje!

Aby śledzić informacje na temat Regalia: Of Men and Monarchs, zapraszamy na stronę tytułu: https://www.regaliagame.com/, oficjalnego fanpage’a na Facebooku i konto na Twitterze.

________________________________________________________________________________

O Pixelated Milk

Pixelated Milk to młody zespół z Warszawy, który dzięki przeprowadzonej z sukcesem zbiórce na Kickstarterze pracuje obecnie nad grą swoich marzeń. Regalia: Of Men and Monarchs to taktyczne RPG inspirowane japońskimi produkcjami, w którym nie brak słowiańskiego ducha.

________________________________________________________________________________

O Klabaterze

Klabater to globalny wydawca gier niezależnych stworzony przez CDP.pl, dystrybutora i wydawcę mającego ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Niezależnym twórcom oferuje pełen pakiet usług wydawniczych, co oznacza zarówno inwestycję w projekt, jak i wszystko co jest potrzebne do jego zakończenia i wypromowania. http://klabater.pl/

promocja