Nowy trailer Inner Chains zaprasza – zanurzcie się w gęstej, ponurej atmosferze intrygującego połączenia pierwszoosobowej strzelaniny i horroru dzięki nowemu gameplay trailerowi. Efekty współpracy IMGN.PRO i Telepaths’ Tree już teraz prezentują się niesamowicie.

Inner Chains w październiku trafiło pod skrzydła IMGN.PRO – globalnego wydawcy, który pomoże Telepaths’ Tree w procesie wydawniczym, lokalizacji oraz dystrybucji gry na PC, PS4 i Xboksie One. Prace idą pełną parą – sprawdźcie nowy trailer skupiający się na systemie walki.

Inner Chains to horror, który zaliczył udaną zbiórkę na Kickstarterze, urzekając graczy niezwykłą oprawą graficzną inspirowaną surrealistycznymi dziełami sztuki. Specjalnie dla Was IMGN. PRO i Telepaths’ Tree odkrywają kolejne obrazy tego groźnego uniwersum na nowym gameplay trailerze prezentującym dynamiczną walkę. Podziwiajcie szczegółowo zaprojektowane bronie oraz nowe efekty graficzne i dźwiękowe – wystrzegajcie się też zabójczych roślin. Ale to nie jedyne nowości, bo postacie otrzymały zdecydowanie bardziej zróżnicowany wygląd – różnią się teraz indywidualnym zestawem animacji ruchów i szybkością poruszania się. A ponieważ Inner Chains jest naszpikowane sekretami, na ciele wielu z nich można dostrzec generowane proceduralnie ślady po potwornych eksperymentach.

Nowy trailer Inner Chains – niesamowita atmosfera

Inner Chains to połączenie horroru i FPSa. Gra jest osadzona w surrealistycznym, mrocznym i śmiertelnie niebezpiecznym, biomechanicznym świecie. To nie ty stawiasz tutaj warunki – jesteś tylko małą częścią nieprzyjaznego, niebezpiecznego  otoczenia. Jedynym sposobem, by przeżyć, jest próba odkrycia jego tajemnic.

Jesteś mieszkańcem tego świata, zindoktrynowanym przez nauki Rządzącej Kasty. Twój cel jest jeden – dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnia Nadzieja. Wybierzesz się w fascynującą podróż, lecz wkrótce stanie się jasne, że w tym dziwnym świecie nic nie jest takie jak wydawało się na początku. Walcz o przetrwanie, zmierz się z wrogą fauną i florą, przezwycięż swoje słabości, bądź czujnym obserwatorem, a odkryjesz swoją rolę i niezwykłe sekrety otaczającego cię uniwersum. To, czy przetrwasz w pełni zależy od twojego zmysłu obserwatora, dobrego refleksu, właściwej oceny wydarzeń i wykorzystywania otoczenia na swoją korzyść.

Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, tajemniczy las, wypełniony niebezpiecznymi stworzeniami i roślinami, które tylko czekają by pozbawić cię życia. Liczne majestatyczne świątynie opanowane przez Rządzącą Kastę również skrywają swe mroczne tajemnice – możesz je odkryć zagłębiając się w świat Inner Chains, odwiedzając wszystkie te miejsca, poznając ich historię i uzbrajając się w wiedzę, która pomoże ci w ostatecznej walce z wrogiem.

Nowy trailer Inner Chains – główne cechy gry:

  • Niespotykane rodzaje interakcji między bronią, jej użytkownikiem i otoczeniem
  • Mroczny, biomechaniczny świat, w którym fauna i flora tylko czekają na najdrobniejsze potknięcie bohatera
  • Oszałamiająca, surrealistyczna oprawa graficzna
  • Śmiertelnie niebezpieczni przeciwnicy
  • Niezwykłe lokacje z unikalnymi historiami
  • Gęsta, sugestywna atmosfera terroru, spotęgowana fantastyczną ścieżką dźwiękową
  • Ekscytująca przygoda z mrożącą krew w żyłach historią w tle

Premierę Inner Chains zapowiedziano na drugi kwartał 2017 roku.

By śledzić wydarzenia związane z Inner Chains zajrzyj na oficjalną stronę gry: http://innerchainsgame.com/, fanpage na Facebooku oraz konto na Twitterze.

Telepaths’ Tree

Telepaths’ Tree to studio zajmujące się tworzeniem gier wideo założone w 2014 roku przez Tomasza Strzałkowskiego. Od początku celem zespołu było tworzenie produkcji opartych na stylu sztuki Tomasza. Ekipa składa się z weteranów branży, którzy wcześniej pracowali nad tytułami wysokobudżetowymi, wśród których znajdują się Ancient Space, BulletStorm, PainKiller, Gears of War, Dying Light oraz The Witcher 3 dla studiów developerskich People Can Fly, Epic Games, Flying Wild Hog, Platige Image, CreativeForge, Techland i CD Projekt RED. http://www.telepathstree.com/

IMGN.PRO

IMGN.PRO to globalny wydawca i twórca gier wideo, którego siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, w Polsce. Ich zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z ponad dekadą doświadczenia w przemyśle gier. http://www.imgn.pro/