Trust_GXT720_4Firma Trust International, posiadająca w swoim asortymencie szeroki wybór sprzętu elektronicznego, poinformowała o wypuszczeniu na rynek okularów w technologii VR. GXT 720, dzięki zintegrowanemu Bluetooth’owi, zapewniają niesamowite doznania i kontrolę nad każdym ruchem. Zamiast po prostu grać w grę, można stać się jej integralną częścią.

Nieskończona ilość możliwości

Gogle VR współpracują z każdym smartfonem do rozmiaru 80 x 150 mm (5.5”). Umożliwiają oglądanie filmów w 3D i 360° na YouTube i wielu innych serwisach wideo oraz odtworzenie ponad 100 różnych gier, dostępnych w Apple App Store i Google Play Store. Dołączony kontroler wspomaga łatwe nawigowanie w menu, grach i aplikacjach bez konieczności dotykania telefonu. Górne pokrętło pozwala ustawić odległość pomiędzy dwiema soczewkami, a ostrość skupienia regulowana jest za pomocą przełącznika znajdującego się na bocznej stronie obudowy.

Rzeczywistość rozszerzona

Poza grami wideo, gogle GXT 720 wspierają również inne, przydatne funkcje. Wystarczy otworzyć zasłonkę kamery z przodu gogli i uruchomić w telefonie aplikację z broszurami czy filmami przystosowaną do technologii VR, aby cieszyć się całkowicie nowymi doznaniami.

Trust, kierując się sprawdzonymi rozwiązaniami, zadbał także o wygodę użytkowania okularów. Miękka, gumowa wyściółka i trzy regulowane paski na głowie uczynią wszelkie doznania VR tak komfortowymi, jak to tylko możliwe.

Gogle wirtualnej rzeczywistości Trust GXT 720 są już dostępne w sprzedaży, więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie produktu: http://www.trust.com/en/product/21322-gxt-720-virtual-reality-glasses

promocja