Polski wydawca gier niezależnych Klabater ujawnia pudełkową edycję Regalia: Of Men and Monarchs. W jej skład wchodzą między innymi mapa królestwa Ascalii i wyjątkowy, 36-stronicowy Artbook. Zamówienie można złożyć w internetowym sklepie CDP.pl lub na Amazonie – wydawca przewidział wyjątkowy upominek dla tych, którzy dokonają zakupu jeszcze przed majowym debiutem!

 

Klabater ma przyjemność ogłosić, że właśnie wystartowały zamówienia przedpremierowe na Regalia: Of Men and Monarchs w sklepach CDP.pl. Wszyscy, którzy kupią wersję fizyczną otrzymają niezwykłe upominki, w tym mapę bajkowej krainy, a przedpremierowo zakupiona produkcja będzie wysyłana w specjalnym, pięknie zaprojektowanym pudełku, wraz z antyczną monetą złotej ery królestwa Ascalii!

Ze względu na zbliżającą się premierę Regalia: Of Men and Monarchs polski wydawca gier niezależnych Klabater ujawnia, że gracze mogą już składać przedpremierowe zamówienia na grę w sklepach CDP.pl. Osoby, które zamówią grę przedpremierowo w sklepie CDP.pl: https://cdp.pl/regalia-of-men-and-monarchs-pud-pc.html, otrzymają wyjątkowe, pięknie zaprojektowane pudełko Regalii, wraz z antyczną monetą złotej ery królestwa Ascalii. W skład pudełkowej wersji gry wchodzi cała masa niezwykłych dodatków:

  • 36-stronicowy Artbook (19×13,4 cm),
  • cyfrowy kodeks o bajkowym królestwie Ascalii,
  • wielki plakat prezentujący mapę świata (67x38cm),
  • dla bardziej kreatywnych graczy – dwa papierowe modele do własnoręcznego złożenia.

REGALIA: OF MEN AND MONARCHS to taktyczne RPG od Pixelated Milk rozgrywające się w bajkowym uniwersum, w którym weźmiecie udział w turowych bitwach i zmierzycie się z szerokim wachlarzem potworów i rzezimieszków, aby odbudować dawną świetność królestwa Ascalii. W grze pojawi się sześć różnorodnych krain wypełnionych zadaniami, gwarantujących ponad trzydzieści godzin zabawy – poznajcie bliżej swoich towarzyszy i zawrzyjcie z nimi przyjaźnie, a zostaniecie wynagrodzeni.

Regalia: Of Men and Monarchs zadebiutuje na PC już 18 maja. Ostatni zwiastun można obejrzeć TUTAJ. Więcej informacji o grze można uzyskać na oficjalnej stronie tytułu: https://www.regaliagame.com/, oficjalnym fanpage’u na Facebooku i na Twitterze.

O Pixelated Milk

Pixelated Milk to młody zespół z Warszawy, który dzięki przeprowadzonej z sukcesem zbiórce na Kickstarterze pracuje obecnie nad grą swoich marzeń. Regalia: Of Men and Monarchs to taktyczne RPG inspirowane japońskimi produkcjami, w którym nie brak słowiańskiego ducha.

O Klabaterze

Klabater to globalny wydawca gier niezależnych powołany przez CDP.pl. Jego celem jest wspieranie niezwykle interesujących, obiecujących projektów oraz promowanie ich na całym świecie. Zespół składa się z ekspertów z ponad 20 latami doświadczenia w przemyśle gier wideo. http://www.klabater.com/