WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

11 smartfonów to nic specjalnego dla 69-letniego fana Pokemon GO

Zamiłowanie do ulubionej marki można wyrażać na wiele sposobów. Kupowanie gadżetów, koszulek, czy zakupy już w przedsprzedaży to jedno… ale nie liczcie, że pobijecie równoczesne granie na 11 smartfonach w jedną grę.

Takiego fana Pokemon GO mieli przyjemność spotkać twórcy kanału EXP.GG TW, którzy nie omieszkali przeprowadzić z nim wywiadu. Gracz jednak jest to niezwykły, ponieważ pomimo 69 lat na karku nadal aktywnie zbiera swoje potworki przemierzając swoje miasto na rowerze. Do dyspozycji w uchwytach na kierownicy ma 9 smartfonów, podczas gdy pozostałe 2 czekają na coś specjalnego w kieszeni. W grę nie wchodzą jednak kilkuminutowe przygody, a kilku godzinowe w czym Chen San-yuanowi pomaga dodatkowa bateria zasilająca cały sprzęt.

Jak twierdzi sam bohater – w Pokemon GO zaczął grać po tym, jak grę przedstawił mu jego wnuk. Teraz twierdzi, że spędzanie czasu w tej grze daje mu wiele radości, a na dodatek pozwala wchodzić w kontakty z ludźmi, co zapobiega rozwijaniu się choroby alzheimera. Prawie zapomniałem dodać, że pan San-yuan może obecnie pochwalić się 69 latami na karku.

Do nadal popularnego Pokemon GO zmierza tryb PvP

Źródło: Kotaku
Zdjęcia: Kotaku