WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

13 listopada przekonasz się co potrafi kamera LG V30

13 listopada ma mieć miejsce Polska premiera smartfonu LG V30. Aby pokazać możliwości jego kamery, firma zaprosiła do współpracy Andrzeja Cichockiego, który jest znanym filmowcem. To właśnie na premierze zobaczymy klip nakręcony przez niego za pomocą tego smartfonu.

Andrzej Cichocki jest fanem nowych technologii oraz uwielbia łączyć różne gatunki filmowe. Dlatego też bardzo ucieszył się na myśl o projekcie:

Nigdy na poważnie nie myślałem o jakichkolwiek większych realizacjach filmowych przy użyciu smartfona – do czasu testów LG V30. Oczywiście jako zawodowiec nie mogę zrezygnować z używania profesjonalnych kamer, jednak smartfon LG z takimi możliwościami filmowymi coraz bardziej intryguje i inspiruje branżę filmową.

Podobna akcja miała miejsce podczas światowej premiery V30 na IFA 2017. Wtedy też film swój zaprezentował David Franco – autor zdjęć do serialu Gra o Tron. Dzięki zaawansowanym funkcjom smartfonu David był w stanie pokazać jak z pozoru zwykły „Dzień z życia” wygląda w kinowym formacie. Ewa Lis, PR manager LG Electronics Polska, komentuje:

Oddając w ręce użytkowników nasz najbardziej zaawansowany smartfon LG V30, pragniemy pokazać naszym fanom jak wiele możliwości mogą wykorzystać na co dzień, dzięki filmowym trybom V30, tworząc tym samym unikalną historię swojego życia. Dzięki współpracy z cenionym filmowcem – Andrzejem Cichockim – udało nam się zgłębić potencjał profesjonalnej produkcji drzemiący w najnowszym smartfonie LG.

Film z premiery LG V30 będzie dostępny na kanale YouTube firmy.

Źródło: Materiały prasowe