WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

18 lat więzienia dla właściciela strony porno z nagimi zdjęciami eks-partnerek

Historia Kevina Bollaerta jest bardzo ciekawym przykładem na to, że zemsta nie popłaca. Otworzył on stronę, gdzie ludzie w akcie gniewu wrzucali nagie zdjęcia swoich byłych partnerów. Teraz usłyszał on wyrok skazujący go na osiemnaście lat więzienia.

Strona, o której mowa to yougotposted.com. Mieściła ona blisko 10000 zdjęć nagich kobiet, które nawet nie wiedziały, że ich ex zdecydował się na upublicznienie takich fotek. Strona Bollaerta działała przez 3 lata, od 2010 do 2013 roku. Żądał on od użytkowników 350$ w zamian za usunięcie niezręcznych fotografii, jak róznież umieszczał obok zdjęć linki do profili społecznościowych tych osób. W związku z tym kalifornijski sąd oskarżył go o kradzież tożsamości i bezprawne wymuszanie opłat, za co mogło mu grozić nawet 20 lat więzienia. Skończyło się na wyroku uwzględniającym 18-letnie pozbawienie wolności i grzywnę w wysokości 10000$. Podczas zeznań Kevin rozkleił się emocjonalnie, zaś jego matka zeznając, powiedziała, że jej syn od czasu aresztowania bardzo się zmienił i strasznie żałuje powstania samej strony. Na sądzie nie zrobiło to większego wrażenia i były właściciel feralnej strony właśnie rozpoczyna swój pobyt w więzieniu.

Zatem jeżeli w ramach zemsty chcecie wrzucić niegrzeczne zdjęcia swojej byłej do internetu, to pomyślcie wpierw jak skończyło się to w przypadku Kevina Bollaerta i zastanówcie się, czy jest to warte długich lat odsiadki.

[źródło: engadget.com; zdjęcie: nbcsandiego.com]