WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

21-latek z Malezji zapłacił 150 tysięcy złotych, aby wyglądać jak postać z Final Fantasy

Amirul Rizwan Musa, 21-letni przedsiębiorca z Malezji, wydał ponad 41 tysięcy dolarów (około 150 tysięcy złotych) na operacje plastyczne, aby upodobnić się do Squalla Leonharta z Final Fantasy VIII.

Znany w sieci jako Miyyo RizOne, Amirul pracuje jako model i prowadzi swoją własną firmę z kosmetykami. Z całą pewnością zyska ona teraz zastrzyk zainteresowania, po tym, jak zdjęcia jej szefa obiegły internet w błyskawicznym tempie.

Temat Amirula został poruszony nawet przez strony anglojęzyczne, takie jak AsiaOne, NextShark, SoraNews czy South China Morning Post. W wywiadzie dla malezyjskiej gazety Harian Metro, Amirul powiedział, że liczył się z nadejściem krytyki po tym, jak jego zdjęcia „stały się viralem”. Musa opowiada, że poza dostawaniem obraźliwych telefonów, pojawiły się nawet osoby, które postanowiły mu wyrazić swoje niezadowolenie twarzą w twarz.

Wyjątkowo szkodliwy przypadek ospy wietrznej, po której na twarzy Amirula pozostało 16 znamion, które wpływały na jego samoocenę, sprawiły, że mężczyzna postanowił zdecydować się na przejście operacji plastycznej.

Miałem obsesję na punkcie bohaterów anime i jednocześnie czułem się zawstydzony swoim wyglądem, więc postanowiłem przejść operację plastyczną, aby podnieść swoją samoocenę.

źródło: kotaku.com