WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

32-rdzeniowy Ryzen Threadripper z oficjalnym teaserem

Jeśli gry dostają swoje zapowiedzi, to dlaczego procesory mają być w tym gorsze? Tak więc rzućcie okiem na świeży teaser nadchodzącego procesora Ryzen Threadripper 2990X, które przemawia do nas za pomocą heavy metalu.

Wygląda na to, że do premiery wspomnianego procesora Ryzen Threadripper 2990X już prosta i krótka droga. Oczywiście o ile AMD nie poszło śladami producentów gier i nie zapowiada swojego dzieła kilka lat przed debiutem. Tego możemy być jednak pewni, bo nowe Threadrippery wchodzące w skład platform HEDT mają pojawić się jeszcze w tym roku. Właśnie tak – rok 2018 będzie odrobinę przełomowy, bo to właśnie w nim do rąk zwyczajnych konsumentów będzie mógł trafić układ wyposażony w aż 32 rdzenie fizyczne.

AMD oczywiście odpowiednio go zapowiedziało powyższym filmikiem, ale ponownie poskąpiło szczegółowych informacji. Na szczęście kilka przecieków już nam je zapewniło, tak też mogę przytoczyć Wam szczątkowe szczegóły z marca, prezentację prosto z E3, a nawet samą wydajność tej bestii. Oczywiście jeśli pojawią się inne informacje na ich temat, to możecie być pewni, że znajdziecie je na naszej stronie.

Źródło: PCGamer