WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Techland uaktualnia grę Dying Light i prezentuje platformę Gemly

Dying Light to gra, która oprócz Wiedźmina jest najlepszym polskim tworem od wielu lat (przynajmniej moim zdaniem). Techland chyba też tak twierdzi i póki co nie ma zamiaru poprzestawać w pracach nad tym tytułem.

Firma ogłosiła właśnie, że startuje z serią nowych, darmowych pakietów DLC. Wczoraj na PC miała miejsce aktualizacja (nazwana Content Drop #0), która jest przedsmakiem zapowiedzianych aż 10 dodatków DLC. W tej aktualizacji znajduje się nowa frakcja, nowy rodzaj zombie, nowa skórka dla gracza oraz nowa broń.

Wraz z dodatkami firma ogłasza start własnej platformy cyfrowej, która skupia społeczność fanów. Jej nazwa to Gemly. Będą na niej dostępne ekskluzywne zawartości do gier Techlandu oraz dystrybutorów third-party. Dodatkowo, z okazji premiery Content Drop #0, cena Dying Light: The Following – Enhanced Edition na Gemly została obniżona o 60%. Paweł Marchewka, CEO Techlandu, mówi:

Stworzyliśmy Gemly, by móc być bliżej naszych fanów i w jednym miejscu zebrać całą społeczność zgromadzoną wokół gier Techlandu. Jednocześnie zależy nam na zaangażowaniu naszych fanów, a zawartość Drop #0 dla Dying Light to tylko przedsmak niesamowitych doświadczeń i wyzwań

Nowe zapowiedzi i obniżka cen to zdecydowanie zachęta do zakupu gry. Jeśli jeszcze w nią nie grałeś to teraz jest najlepszy moment aby zacząć.

Źródło: Materiały prasowe