WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Genesis prezentuje nowe modele słuchawek

Genesis posiada w swojej ofercie coraz to ciekawsze produkty. Do tej pory używam ich krzesła gamingowego (Nitro 550) i jestem bardzo z niego zadowolony. Tym razem firma wchodzi na rynek z nowymi modelami słuchawek.

Wszystkie modele posiadają takie cechy jak czerwone podświetlenie LED, duże głośniki, odporny na uszkodzenia długi przewód, wytrzymała konstrukcja czy też czuły mikrofon. Wersje Radon 600, 710 i 720 posiadają dźwięk przestrzenny Virtual 7.1, duże przetworniki a także mają wbudowaną kartę dźwiękową. Różnice dotyczą także wyglądu i kształtu pałąka.

Modele Argon 500 i 570 opierają się na systemie stereo. wersja 500 posiada wymienne nauszniki, które pozwalają na personalizację wyglądu. Wersja 570 posiada za to neodymowe głośniki, które wpływają pozytywnie na ciężkość konstrukcji oraz poprawiają wygodę używania.

Model Neon 350 także działa w systemie stereo. Nauszniki i pałąk został pokryty skórą a słuchawki posiadają dodatkowo złącza USB oraz 2x 3 pin jack. Ceny słuchawek zaczynają się już od 139 zł.

Źródło: Materiały prasowe