WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowe informacje na temat smartfona Nokia 8

HMD Global wypuścił już na wielu rynkach smartfony Nokia 3,5 i 6 jednakże na flagowaca, Nokia 8, ciągle czekamy. Szczegółowe informacje na jego temat wyciekały przy różnych okazjach jednakże najnowszy jest największym jaki do tej pory się pojawił.

Nokia 8 ma mieć premierę 16 sierpnia w Londynie jednakże już teraz wiemy jak będzie on wyglądał. Jego specyfikacja będzie najprawdopodobniej następująca: procesor Qualcomm SNapdragon 835 i gpu Ardeno 540, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, 12 megapikselowa tylna oraz przednia kamera. Tylna kamera ma zostać wyposażona w soczewkę firmy ZEISS jednakże prototypy nie mają tego jasno określonego.

Nokia 8 została także dostrzeżona w wewnętrznym cenniki Vodafone Romania. Cena urządzenia ma wynosić 517 euro z wliczonym podatkiem VAT. Zapewne będzie się ona różniła na różnych rynkach, ale daje to już pewien wgląd w urządzenie. Nowy telefon to z pewnością ciekawy smartfon tylko pozostaje jedno pytania – jak zostanie on wykonany? Zapewne to będzie w dużej mierze świadczyło o poleceniu lub braku rekomendacji.

Źródło: https://www.neowin.net/