Netfilx bardzo często wypuszcza ciekawe, intrygujące oraz wciągające seriale. Wiele z nich stało się już kultowymi. Wystarczy wspomnieć o Stranger Things czy House of Cards, gdzie na ich premiery czekają z niecierpliwością tysiące, jeśli nie więcej, osób. Tym razem platforma zapowiedziała kolejny serial, który wydaje się być świetny – Mindhunter.

Opowiada on o dwójce agentów FBI (Jonathan Groff i Holt McCallany), którzy rozpoczynają śledztwo. Oczywiście nie może to być takie proste – prowadzone przez nich dochodzenie ma odmienić przyszłość kryminalistyki. Jednostka FBI, o której opowiada serial, zajmuje się  gwałcicielami, seryjnymi mordercami i tego typu zbrodniarzami.

Serial został wyreżyserowany przez Davida Finschera, Asifa Kapadię, Tobiasa Lindholma  i Andrew Douglasa. Producentami są David Fincher, Joshua Donen, Charlize Theron oraz Cean Chaffin. Premiera została zapowiedziana na 13 października 2017 roku. Osobiście czekam z niecierpliwością na ten serial. Brakuje mi ostatnio dobrych i mrocznych produkcji. Mam nadzieję, żę Mindhunter spełni moje oczekiwania.

Źródło: Materiały prasowe

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!