WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

8 najładniejszych kobiet połączonych w jedną Uber-Kobietę

Wizja niektórych mężczyzn chyba właśnie się spełniła. Ktoś połączył zdjęcie 8 najładniejszych kobiet i wyszedł z tego byt idealny. Dobra, prawie idealny.

Nie musicie się bać. To nie jest złowieszczy plan jakiegoś złego naukowca, który porwał te piękne najpiękniejsze kobiety świata i połączył je jakimiś dziwnymi metodami. To po prostu akcja jednego z czytelników serwisu SploidMariusa Vibe. Wynik eksperymentu, powiedzmy, że jest dosyć ciekawy, ale mi prywatnie pozostawił lekki niesmak.

Marcus wziął 8 najpiękniejszych kobiet według Maxima i skorzystał z softu, który połączy ich twarze, zaś resztę detali dorobił w Photoshopie. Niektóre z nich połączył w pary, by stopniowo dochodzić do bytu idealnego. Pokażę Wam cały proces przy pomocy galerii. Ale najpierw, kim są te twarze?

1. Rosie Huntington-Whiteley
2. Olivia Munn
3. Katy Perry
4. Cameron Diaz
5. Mila Kunis
6. Bar Refaeli
7. Anne Hathaway
8. Natalie Portman

Tutaj zasada na podstawie której Marcus łączył fotki.

Cup_systemA oto wyniki:

 

Rosie+Natalie
Rosie+Natalie
Anne+Olivia
Anne+Olivia
Bar+Katy
Bar+Katy
Mila+Cameron
Mila+Cameron
(Bar+Katy) + (Rosie+Natalie)
(Bar+Katy) + (Rosie+Natalie)
(Anne + Olivia) + (Mila + Cameron)
(Anne + Olivia) + (Mila + Cameron)

A oto wynik końcowy, czyli Uber-Kobieta:

a9ovxjtdnrc2svf0wqee

Nie wiem czemu, ale jak patrzę na tę twarz, to przechodzą mnie straszne ciarki. Jej wzrok chyba wpatruje się w moją duszę… albo po prostu to wygląda tak sztucznie, że wysadza mi mózg. Przypomina mi ona jakiegoś androida z maską człowieka. A co Wy o tym sądzicie? Uber-Kobieta czy raczej Uber-Klapa?