WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

A co powiecie na Supermana jako serialowego Geralta?

Pewnie trafiliście już na masę artykułów o aktorze wcielającym się w supermana, który chciałby zagrać Geralta w serialu Wiedźmin. Widzieliście jednak fan-arta, który oddawałby w tak dobrym stylu jego ewentualny debiut w roli zabójcy potworów?

Henry Cavill, bo o nim mowa, wyraził ostatnio chęć wzięcia udziału w produkcji Netfliksa, która jest dla nas, Polaków chyba najważniejszą produkcją. Jednak nie wiemy o niej specjalnie wiele, jeśli chodzi o obsadę, a zwłaszcza aktorów wcielających się w główne role. Oczywiście w Geralta mogłoby się wcielić wielu, ale kto byłby w stanie godnie oddać jego charakter? Tego niestety nie wiemy, choć nad samym wyglądem możemy już się zastanawiać. Czy o takiego Białego Wilka walczylibyście pod Sodden?

GERALT #HenryCavill #TheWitcher @netflix @henrycavill

Post udostępniony przez Bosslogic (@bosslogic)

Nie jest to niestety zdjęcie, a fanart autorstwa bosslogic. Ten zdecydował się na wykorzystanie jednego ze zdjęć Henriego Cavilla, które następnie zmyślnie ucharakteryzował. Finalny efekt robi wrażenie i choć więcej w tym Photoshopa, niż naturalności, to nadal jest całkiem nieźle. A kogo Wy widzielibyście w roli legendarnego Wiedźmina? Dajcie znać o sądzicie o naszym supermanie i rzućcie okiem na jedne z przesłuchań do roli Yennefer:

Castingów na serialową Yennefer ciąg dalszy

Źródło: cbr
Zdjęcia: instagram