Przed trzema dniami Epic Games Store rozpoczął rozdawnictwo Slime Rancher (naprawdę polecam na krótki relaks w kolorowym świecie!), a już dziś dotarły do nas informacje, że następną darmową grą będzie Oxenfree od studia Night School.

Ponownie nie jest to gra ekskluzywna dla Epic Games i nic z półki AAA, ale zdecydowanie coś, co zaskarbiło sobie serca graczy nietypowym stylem i swoją „indykowatością”. Oxenfree zadebiutował przed trzema latami na Steam, zgarniając do tej pory 5406 recenzji, z których aż 93% jest pozytywnych, a te oceny zdają się potwierdzać krytycy, wystawiając Oxenfree wysokie noty i posuwając się nawet do wniosku, że to najlepsza przygodowa gra w historii.

Oxenfree jest grą przygodową przeznaczoną dla jednego gracza, która opowiada historię o grupie nastolatków, którzy zakłócają coś mrocznego i tajemniczego na odległej wyspie. Gracze wcielają się w jednego z nich i poszukują niczego innego jak rozwiązania problemu nagłej zmiany. Jeśli czujecie się zachęceni, to czekajcie do 21 marca – wtedy to ta przygodówka będzie dostępna za darmo.

Czytaj też: Supergiant Games zadowolone z istnienia Epic Games Store – jakie plusy widzą twórcy Hadesa?

Źródło: PCGamer

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!