WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

A więc to tak miał wyglądać multiplayer w No Man’s Sky

Jeśli ostatni zbiorek jedenastu najważniejszych zmian i nowości w No Man’s Sky nie zachęcił Was do powrotu, to może pierwszy rzut oka na zabawę w trybie wieloosobowym to zrobi?

Multiplayer zawita do tej najgorzej ocenianej gry w historii już 24 lipca, czyli w następnym tygodniu na PCtach i PlayStation 4. Będzie to równoznaczne z debiutem No Man’s Sky na Xbox One w Ameryce, co o trzy dni poprzedzi premierę na rynku europejskim. Najważniejszy element gry wprowadzi zapowiedziana już w maju aktualizacja NEXT, której zapowiedź opublikowali właśnie twórcy. Nie jest on specjalnie długi, ale ukazuje najważniejsze zmiany oraz sam wygląd zabawy wieloosobowej. Tą będziemy realizować w całej galaktyce, zarówno współpracując, jak i walcząc się z innymi graczami.

NEXT przyniesie również ulepszoną oprawa wizualną, która niczym nowy system wyścigów Exocraft napędzi chęć odwiedzenia innych planet. Od teraz budowanie na nich będzie dozwolone we wszystkich miejscach, które kompletnie odmienimy za pomocą nowego zestawu elementów. Hello Games zapowiedziało również możliwość stworzenia własnej floty, którą będziemy mogli zarządzać z bazy. Ciekawe, jak będzie to zrealizowane i jak wypadnie w praktyce. Do gry zawitają również specjalne misje do robienia w grupie.

Źródło: PCGamer