WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Activision planuje wydać więcej remasterów. Spyro następne w kolejce?

Po sukcesie Crash Bandicoot Nsane Trilogy decyzja Activision co do remasterów innych gier wydawała się oczywista. Teraz wygląda na to, że plany wydawcy w końcu ruszyły pełną parą i prawdopodobnie zaowocują remasterem trylogii Spyro.

Wszystko zaczęło się od easter egga, jakiego gracze znaleźli w menu głównym odświeżonej trylogii Crasha. Po tym nieco naciąganym znalezisku fani PlayStation zorganizowali, cieszącą się sporą popularnością, petycję o remaster Spyro. Zaraz po tym w sieci pojawiły się plotki na temat planów Activision, które przypieczętowało ostatnie spotkanie wydawcy z inwestorami. To właśnie tam CEO firmy powiedział, że:

Spodziewamy się wydać World of Warcraft: Battle for Azeroth i naszą najnowszą grę Call of Duty w drugiej połowie 2018 roku. Ponadto planujemy dostarczyć kolejne treści do istniejących już gier na rynku, […] a także wydać zremasterowane wersje tytułów z naszej biblioteki IP.

Na potwierdzenie tego, że chodzi o Spyro, przytoczę odkrycie jednego z użytkowników Twittera. W ostatnim czasie pojawiło się tam konto @SpyrotheDragon o nazwie ”Falcon McRob”, które wskazuje na nazwę kodową bieżącego projektu wydawcy. W połączeniu z easter eggiem, oczekiwaniami fanów i przeciekami spływającymi do nas regularnie możemy spekulować, że to właśnie Spyro będzie drugim remasterem. A co po nim? Prawdopodobnie doczekamy się odświeżenia Call of Duty: Black Ops.

Źródło: kitguru.nettwitter.com