WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Admiral X Force 145 – najdroższy luksusowy mega-jacht na świecie

Jeszcze nie istnieje, ale już wiadomo, że będzie marzeniem każdego snoba na świecie. Ten długi na 140 metrów, luksusowy super-jacht nadaje nowe znaczenie słowu „luksus”.

Pełne przepychu wnętrza aż lśnią, odbijając światło z ekstrawaganckich żyrandoli, marmurowe podłogi sprawiają, że pomieszczenia wyglądają jak żywcem wyjęte z jakiegoś wspaniałego królewskiego zamku. I w pewnym sensie to prawda – The Admiral X Force 145 ma być królem wśród jachtów.

Łódź będzie posiadać m.in. dwa baseny, dwie sale kinowe, lądowisko dla helikopterów, kilka siłowni, bary… a wszystko to jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Tam ma być po prostu wszystko, co jest potrzebne do dobrej zabawy.

Cena również ma oszałamiać – będzie to ok. jednego miliarda dolarów, co oznacza, że będzie to najdroższa taka zabawka na świecie… chociaż tylko jeśli zostanie wybudowana przed wiosną 2018 roku, bo wtedy ukończona zostanie konstrukcja 220-metrowego, potężnego lewiatana, 4Yacht’s Triple Deuce. Według wszelkich przewidywań, ten będzie jeszcze droższy.

Poniższe renderingi ukazują jak będzie wyglądać gotowy Admiral:

feast-your-eyes-on-the-admiral-x-force-145-it-doesnt-get-much-more-luxurious-than-thisthe-x-force-is-longer-than-two-jumbo-jets-or-one-and-a-half-football-fields inside-the-yacht-is-packed-with-extravagant-details-this-main-salon-area-is-massivetoward-the-front-of-the-boat-the-master-bedroom-is-a-sight-to-behold-this-entire-half-deck-is-reserved-for-the-ownerwith-solid-marble-floors-the-hallways-are-as-grandiose-as-those-of-a-five-star-hotelthe-guest-suites-are-smaller-than-the-master-room-but-not-by-muchother-lounge-areas-dot-the-boat-some-of-which-feature-open-air-balconies[źródło i zdjęcia: businessinsider.com]