WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Adrja Arjona zagra w filmie Morbius

W ten weekend rozpoczęły się castingi to kolejnej komiksowej ekranizacji od Sony. Trwają rozmowy z aktorką mającą wcielić się w główną rolę kobiecą. Według doniesień Adrja Arjona zagra w filmie Morbius dziewczynę głównego bohatera.

O produkcji Morbius wiemy na razie tyle, że główną rolę zagra Jared Leto. Jest to jedyny oficjalnie potwierdzony członek obsady. Historia ma opowiadać o biologu który stał się żyjącym wampirem po tym, jak próbował wyleczyć nieznaną chorobę krwi. Arjona zaś wcieliłaby się w narzeczoną dr Michaela Morbiusa. Gdy ten przypadkowo zamienia się w krwiożerczą bestię awansuje z roli ukochanej do potencjalnej ofiary. Jednak Morbius stara się radzić z nienasyconym głodem krwi.

Adrja Arjona zagra w filmie Morbius

Adrja Arjona znana jest ze swojej roli w Pacific Rim Uprising. Zagrała także w serialach takich jak True Detective czy Narcos. W 2019 roku zobaczymy ją również w produkcji Triple Frontier.

Reżyserem Morbiusa jest Daniel Espinosa, zaś za scenariusz odpowiada Burk Sharpless i Matt Sazama. Produkcja rozpocznie się na początku lutego, więc informacja, że Adrja Arjona zagra w filmie Morbius jest tylko pierwszym doniesieniem o obsadzie. Wkrótce powinniśmy usłyszeć więcej.

Na razie nie znamy daty premiery, jednak z możemy spodziewać się, że jest to jedna z zapowiedzianych przez Sony premier na 2020 rok.

Czytaj też: Opis zwiastuna Spider-Man: Far From Home. Nowy strój Parkera!

Źródło: comicbookmovie.com