WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

AGO Esports nawiązało współpracę z LG

AGO Esports to aktualni mistrzowie Polski w grze CS:GO. Podczas konferencji firmy zaprezentowali oni monitor LG GK750F, który od tego czasu będzie ich podstawowym wyposażeniem podczas treningów.

LG od wielu lat wspiera rozwój sceny esportowen w Polsce, więc nie powinno dziwić, że zdecydowali się oni na wsparcie mistrzów Polskie w jednej z najpopularniejszych gier, czyli Counter Strike: Global Offensive. Paweł Gusiew, CE Marketing Manager w LG, mówi:

LG dostrzegł ogromny potencjał esportu już kilka lat temu. Jesteśmy firmą, która aktywnie wspiera wiele branżowych inicjatyw, od największych imprez gamingowych, międzynarodowych turniejów po lokalne rozgrywki. Wiemy, jak ważny w tej dyscyplinie jest niezawodny sprzęt, dlatego też w naszym portfolio znajdują się rozwiązania dedykowane profesjonalistom, ale także graczom, którzy zaczynają swoją przygodę z esportem.

Drużyna będzie korzystała z monitora GK750F, któy charakteryzuje się częstotliwością odświeżania 240 Hz , technologią AMD FreeSync oraz 1ms Motion Blur Reduction. Także posiada one celownik Crosshair, który powinien spodobać się fanom FPS-ów.

Źródło: Materiały prasowe