WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

[AKT.] Assassin’s Creed Odyssey ujawniony przez… brelok

Podczas gdy wszyscy żyją zapowiedzią nowego Fallouta 76 biżuteria zdaje się ujawniać szczegóły na temat kolejnej odsłony serii Ubisoftu. Assassin’s Creed Odyssey, bo o nim mowa, ma zadebiutować jeszcze w tym roku fiskalnym.


AKTUALIZACJA

Na oficjalnym Twitterze Assassin’s Creed pojawił się właśnie pierwsza oficjalna zapowiedź wskazująca na tegoroczne targi E3. Przy okazji nawiązano do kultowego THIS IS SPARTA, co potwierdza osadzenie akcji w starożytnej Grecji.


Właśnie dziś do sieci trafiło zdjęcie breloka powiązanego z Assassin’s Creed Odyssey, które to opublikował francuski serwis JeuxVideo. Dostarczył je pewien informator, który twierdzi, że nadchodząca część serii Assassin’s Creed będzie bezpośrednim sequelem przygód Bayeka znanego z Assassin’s Creed Origins. Wnioskując z samego breloka, możemy spodziewać się klimatów starożytnej Grecji, w której to spotkamy wojowników-legendy, czyli spartiatów.

Sam przeciek potwierdza nie tylko docierające do nas informacje od kilku miesięcy, ale również publikacje serwisu Kotaku. Według niej Assassin’s Creed Odyssey w jeszcze większym stopniu będzie czerpał z Wiedźmina 3 i wprowadzi nawet opcje dialogowe! Ponadto twórcy mają oddać w nasze ręce wybór pomiędzy dwoma nowymi bohaterami. Jeszcze inne źródło (które przewidziało ujawnione właśnie miejsce akcji) twierdzi, że do gry powróci system Bractwa, a świat zostanie podzielony na regiony.

Przecieki są wprawdzie przeciekami, które nie zawsze muszą się sprawdzić, ale zbliżające się targi E3 zdają się potwierdzać każdego z nich. Wszelkie wątpliwości zostaną jednak rozwiane zaraz po konferencjach, a tak się składa, że Ubisoft swoją zaliczy już 11 czerwca.

Źródło: Wccftech, Kotaku, Reddit