WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Alpha Star Wars: Battlefront dostępna na torrentach

Piractwa nie popieramy, ale warto z obowiązku poinformować, że wersja alpha Star Wars: Battlefront, po udostępnieniu jej testerom, trafiła również na strony z torrentami.

Fakt, że zaledwie kilka godzin po rozesłaniu wczesnej wersji Battlefronta do wydzielonej grupy osób, ta dostała się w ręce piratów nie należy raczej do pozytywnych, ale jeżeli mamy już szukać jakichś dobrych stron tej sytuacji: ludzie bardzo go sobie chwalą.

Standardowo, jak to bywa w takich przypadkach, została rozsiana plotka, jakoby była to strategia marketingowa, bo z zagrań tego typu korzystano już wielokrotnie w przeszłości. Rzecz jasna, nikt się do czegoś takiego nie przyzna, ale jeżeli rzeczywiście jest to wykalkulowane zagranie, trzeba przyznać, że się udało. Alpha zrobiła na graczach bardzo dobre wrażenie, a to co zostało w niej pokazane nie zawiodło oczekiwań użytkowników. Prawdopodobnie, znając praktyki DC i EA, nas, prawych konsumentów, będzie czekać trochę testowania na własną rękę – to znaczy, jeżeli uruchomiona zostanie otwarta wersja beta. Biorąc pod uwagę zachwyt „torrentowców” nowym Battlefrontem – szczerze na to liczę.

[źródło: eteknix.com; grafika: ps4pro.eu]