Gamora, grana przez Zoe Saldanę, pojawiła się obu filmach o Strażnikach Galaktyki, a także w Avengers: Infinity War. Prawdopodobnie pojawi się również w Endgame. Okazuje się jednak, że pierwotnie kosmiczna bohaterka miała wyglądać trochę inaczej. Zobaczcie alternatywny wygląd Gamory.

Gamora jest najbardziej rozpoznawalna dzięki swojej zielonej skórze, a jej wygląd nigdy nie był zbyt groźny. Jednak wczesne koncepcje  artystyczne zdradzają alternatywny wygląd Gamory, która prezentuje się dużo groźniej. Możemy tę wersję poznać dzięki Andy’emu Parkowi, dyrektorowi ds. rozwoju wizualnego w Marvel Studios. Zamieścił on na Instagramie jedną ze swoich grafik koncepcyjnych ze Strażników Galaktyki z podpisem: „Oto kolejny alternatywny projekt Gamory z pierwszych Strażników Galaktyki.”

Alternatywny wygląd Gamory znacznie różni się od tego ukazanego w filmie. Widzimy tutaj inne znaki na skórze bohaterki, bardziej zbliżone do komiksowej wersji. Ma również inny strój, a jej cybernetyczne ulepszenia wydają się być reprezentowane przez cienkie kreski na skórze. To już kolejna alternatywa Gamory, którą mogliśmy zobaczyć.

Nie wiadomo, czy Gamora powróci w Avengers: Endgame. Niedawno pisaliśmy, że aktorka udostępniła zdjęcie z podpisem wyrażającym radość po zakończeniu zdjęć. Możliwe więc, że jeszcze ją zobaczymy na ekranie.

Czytaj też: Produkcja Fantastycznych Zwierząt 3 została opóźniona

Źródło: cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej