WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

AMD rozdaje darmowe kody do bety Quake Champions

Nieczęsto jesteśmy raczeni darmowymi grami prosto od Nvidii, czy AMD, ale za każdym razem objęte promocją tytuły są warte wypróbowania. Tym razem czerwoni zdecydowali się na rozdanie kluczy do bety Quake Champions.

O całej tej akcji AMD poinformowało na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Okazją ku takiej szczodrości mają być dni Ryzena i Radeona na targach Computex (a raczej konferencja firmy, któr wystartuje jutro o godzinie 4:00). Chciałbym napisać, że wystarczy odwiedzić swojego e-maila albo kliknąć jakiś baner na odpowiedniej stronie, ale niestety otrzymanie unikalnego kodu nie jest aż tak proste. Musicie bowiem udowodnić, że jesteście w posiadaniu jednego z najnowszych produktów AMD. Ale nagroda jest chyba tego warta. Czyż nie?

Mowa dokładnie o procesorze Ryzen albo karcie graficznej Radeon RX 400/500/Vega. Jeśli jesteście w posiadaniu czegokolwiek z tych rodzin, to musicie zrobić zdjęcie/nagrać filmik z medium przedstawiającym dzisiejszą datę (post akcji, gazeta) oraz pudełko, bądź sam sprzęt. Następnie trzeba wrzucić je pod wspomnianym postem i czekać na weryfikacje. Jeśli zgłoszenie będzie zgodne z regulaminem, to otrzymacie prośbę o wysłanie wiadomości prywatnej z linkiem do swojego komentarza. Po tym otrzymacie „na priv” swój unikalny kod do bety Quake Champions. Po więcej szczegółowych informacji odsyłam Was do oficjalnego i pełnego regulaminu.

Źródło: facebook.com