WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

AMD ujawni swoje plany na Computex 2018

Podczas gdy segment plotek i przecieków ugina się pod nadmiarem wiadomości, konferencje i oficjalne wystąpienia firm są miłą odskocznią od nigdy niepewnych, albo nieszczegółowych informacji. Ich małą dawkę zaserwuje nam już niedługo AMD, które zaprasza wszystkich właśnie na konferencje podczas targów Computex 2018.

Jestem pewien, że czytelnicy wytrwale śledzący branże zauważyli w ostatnich miesiącach dziwną przypadłość ”czerwonych”. Mowa głównie o przeciekach na temat nowych produktów, które zwłaszcza w segmencie GPU często nie pokrywają się z ujawnionymi planami. Taki natłok produktów może sprawiać wrażenie pewnego niezdecydowania po stronie firmy, ale również swojego rodzaju walki o zainteresowanie klienta. Kolejny jej rozdział zaobserwujemy już na targach Computex 2018.

Na nadchodzącej konferencji, która obędzie się 6 czerwca AMD, spróbuje rzucić światło na swoją działalność w nadchodzących miesiącach. W przypadku procesorów sprawa jest dosyć prosta, bo CEO firmy, Lisa Su, ujawni kolejną dawkę informacji na temat drugiej generacji Threadripperów oraz nadchodzącej w następnym roku serii Ryzen 3, która ma być kolejnym kamieniem milowym dla CPU od AMD. Sprawa ma się nieco ciekawej z kartami graficznymi. To właśnie za nie firma powinna wziąć się „na poważnie„, bo wszyscy wiedzą, co prezentuje sobą układ Vega. Vega 20/12, Radeon 600, a może Navi? Sporo się tego ostatnio uzbierało…

Źródło: techpowerup.com