WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Andiun Wrynn brata się z Saurfangiem w nowym cinematicu

O tym, że Blizzard potrafi chwycić fanów danego uniwersum za serca samymi cinematicami, przekonaliśmy się już wiele razy. Nic więc dziwnego, że robi to samo w najnowszym materiale wideo Lost Honor, w którym Anduin Wrynn brata się z Saurfangiem.

Widocznie skutki wojny Hordy z Przymierzem odciskają piętno nawet na przywódcach konfliktów, którzy wybierają dosyć niekonwencjonalne sposoby na zakończenie wojny. Widać to właśnie po Anduinie, który kierując się „hordziarskim honorem” Varoka Saurfanga spróbował po raz kolejny zasięgnąć niespodziewanego sojuszu. Możemy się więc spodziewać tego, że ponownie Horda zostanie podzielona na zwolenników Sylvany oraz Saurfanga. Co tu dużo mówić, zapowiada się ciekawie, zwłaszcza że nowa aktualizacja do Battle for Azeroth zbliża się do oficjalnej wersji wielkimi krokami.

Blizzard ujawnił ponadto, że World of Warcraft Classic zadebiutuje w lecie 2019 roku i będzie dostępny dla każdego subskrybenta pełnej wersji gry za darmo. Trzeba przyznać, że miło z ich strony, bo zapewne znalazłoby się wielu, którzy zapłaciliby dodatkowe $$. W tym wypadku Blizzard kieruje ich wzrok na nowego zwierzaka – Whompera, którego można kupić tylko realne pieniądze. Dochód ze sprzedaży zostanie z kolei przeznaczony na organizację non-profit Code.org, która zachęca kobiety i mniejszości etniczne do rozpoczęcia przygody w programowaniu.

Czytaj też: Destiny 2 na zawsze za darmo na PC!

Źródło: Wccftech