WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Android Developer jest jednym z najlepszych zawodów przyszłości

Na rynku ciągle wzrasta popyt na osoby programujące aplikacje dla systemów mobilnych. Zauważa to kodołamacz.pl i rusza z bootcampem Android Developer. Jego uczestnicy zdobędą odpowiednią wiedzę pozwalającą na samodzielne tworzenie aplikacji pod ten system.

Telefon komórkowy nie służy już tylko do dzwonienia czy pisania SMS, ale także do komunikowania się przez internet, słuchania muzyki, jako „nadzorca” trybu życia itp. – co tylko człowiek wymyśli i stworzy pod to aplikację. Najnowsza prognoza firmy App Annie przewiduje, że w ciągu 5 najbliższych lat rynek aplikacji mobilnych podwoi swoją wartość a do 2022 roku konsumenci wydadzą 160 miliardów dolarów na aplikacje. Jest to świetna informacja dla wszystkich specjalistów, którzy będą niezbędni aby nasycić rynek nowymi, lepszymi appkami.

Proponowany bootcamp zapewni doskonałe przygotowanie pod branżę aplikacji mobilnych. Zacznie się on 16 lipca 2018 roku i obejmuje on 30 dni warsztatów i 2 dniowe szkolenie z rekruterem. Jeśli jesteście nim zainteresowani to zapraszam pod ten link.

Źródło: Materiały prasowe