WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Andy Cosby potwierdził animowany serial Diablo dla Netflixa

Teraz to nie kwestia „czy powstanie”, ale „kiedy zadebiutuje”. Scenarzysta nadchodzącego rebootu Hellboya i współtwórca m.in. serialu Napiętnowany potwierdził, że powstaje animowany serial Diablo dla Netflixa.

Jak zapewne pamiętacie, niespełna 3 tygodnie temu trafiły do nas pierwsze informacje na ten temat. Było to zwyczajne następstwo oficjalnych informacji o powstawaniu „wielu projektów w uniwersum Diablo„, które widać np. po wersji Diablo III Eternal Collection na Switcha. Jednak marka nadal jest tak dobrą żyłą złota, że przerzucenie jej z gier wideo na serial okaże się świetnym pomysłem. Nic więc dziwnego, że w tym momencie realizacja i premiera animowanego serialu Diablo dla Netflixa jest już raczej kwestią czasu.

Potwierdził to Andy Cosby, który ujawnił w wpisie na Twitterze, że „prowadzi finalne rozmowy z Activision i Netflixem, aby stworzyć scenariusz i być show-runnerem dla nowego animowanego serialu DIABLO”. Widocznie takie chwalenie się w sieci nie przypadło komuś do gustu, ponieważ wpis został szybko usunięty. Wprawdzie Cosby „modli się do Niebios, żeby wszystko wypaliło”, ale produkcja jest już pewna. Ta ma przedstawiać styl animacji znany z np. serialu Castlevania i być przeznaczoną dla dorosłego odbiorcy.

Blizzard potwierdza wersję Diablo III na Switcha. Ta powstała w rekordowo krótkim czasie!

Źródło: Gamespace
Zdjęcia: Gamespace