WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Animowany serial Miłość, Śmierć i Roboty na nowym zwiastunie

Animowany serial Miłość, Śmierć i Roboty zadebiutuje na Netflixie już 15 marca. Żeby o nim przypomnieć, platforma wypuściła najnowszy zwiastun. Jest on równie szalony, pełen erotyki, gore i, oczywiście, robotów co poprzedni. Zobaczcie sami!

Czytaj  też: Nowy spot filmu Shazam!

Miesiąc po ukazaniu się pierwszego zwiastuna animowanej serii Miłość, Śmierć i Roboty, w sieci pojawił się kolejny trailer. Jest równie szalony co poprzedni i tak samo daje nam tylko przebłyski tego, czego możemy spodziewać się po tej produkcji. Netflix za pomocą szybko zmieniających się scen pokazuje, że serial będzie fantastyczną przygodą pełną miłości, ekscytujących wrażeń, ale również brutalności i tytułowych robotów.

Zobaczcie sami

Opowieści o miłości, opowieści o złamanym sercu i między-wymiarowym wszeteczeństwie zbiegają się w 18. Animowanych opowieściach NSFW.

Tak głosi oficjalny opis. Animowany serial Miłość, Śmierć i Roboty będzie składał się z odcinków stworzonych przez różnych filmowców z całego świata. Dostaniemy animacje utrzymane w różnych stylach, od tradycyjnego 2D po realistyczne 3D CGI. Różnorodna tematyka dotyczyć będzie „dorosłych tematów” takich jak: rasizm, polityka, wolna wola czy ludzka natura. Odcinki będą zahaczały o różne gatunki, w tym science-fiction, horror, fantasy, a nawet komedię.

Animowany serial Miłość, Śmierć i Roboty

Premiera serialu Miłość, Śmierć i Roboty już 15 marca na Netflixie.

Czytaj też: W Spider-Man: Uniwersum pojawił się Daredevil?

Źródło: comicbookmovie.com