WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Anthem – do gry przekonuje nas 20-minutowy gameplay

BioWare udostępnił właśnie kolejny gameplay z Anthema. Tym razem możemy liczyć na całe dwadzieścia minut pokazu rozgrywki, której fragmenty mieliśmy już kiedyś okazję zobaczyć.

Prawdopodobnie studio zdecydowało się na jego publikację ze względu na sukces w rankingu gier E3 2018. Tak się bowiem składa, że według dziennikarzy i krytyków obecnych na pokazie Anthem był najlepszą grą akcji, a nawet najlepiej zapowiadającym się tytułem na PCta. Bądźmy jednak szczerzy – wielkiej konkurencji nie było, a z braku laku wybór Anthema w głosowaniu był pewnie czymś w stylu „a niech ma”. No chyba, że BioWare pokazało za kurtyną coś, co rzuciło całkowicie nowe światło na tę produkcję.

Powyżej macie wspomniany gameplay, który ukazuje coś w rodzaju początku zabawy, sporo efektownego latania oraz walkę z ogromnym pająkiem. Oczywiście u boku z naszymi kompanami, co podkreśla, że Anthem ma być idealnym wyborem dla paczki znajomych. Całość opatrzono komentarzem jednego z twórców. Warto przypomnieć o roli end-game, który ma być naprawdę solidnie rozwinięty i oferować sporo zabawy w połączeniu z regularnymi akcjami w grze.

Źródło: YouTube