Gigabyte przygotowuje specjalną wersję grafiki GTX 1080 Ti. Będzie ona nosiła nazwę Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti AORUS Waterforce Xtreme Edition i powinna niedługo trafić na rynek.

Nowa karta graficzna będzie najwyższej klasy konstrukcją, która wyposażona będzie w chłodzenie cieczą. Utrzymana ona została w standardowej kolorystyce marki AORUS – czarno-pomarańczowej. Posiada ona oczywiście podświetlenie RGB, które domyślnie jest pomarańczowe, jednakże można je dowolnie zmieniać w bardzo szerokim zakresie.

Grafika posiada chłodnicę 120 mm i oczywiście odpowiedni wentylator. Są one połączone z pompką oraz blokiem za pomocą odpowiednio długich węży. Złącza wyjściowe karty obejmują trzy HDMI, dwa DisplayPort oraz jeden DVI. Karta posiadać będzie 4 letnią gwarancję.

Ta grafika jest tym, czego firmie Gigabyte i marce AORUS brakowało w ofercie. Konkurenci od pewnego czasu mają swoje propozycje GTX 1080 Ti z blokiem wodnym, to omawiana firma nie mogła być gorsza. Aż marzy mi się otrzymać wszystkie grafiki tego typu, oparte na GTX 1080 Ti, do testów i porównać ich wydajności i jakości chłodzeń.

Źródło: http://wccftech.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!