Klienci serwisu Amazon.de, którzy pochodzą z Polski, mogą korzystać z polskiej wersji aplikacji mobilnej. Jest to kolejny krok w celu ułatwienia Polakom dostępu do sklepu i korzystania ze wszystkich dostępnych usług.

Strona Amazon.de jest dostępna w jezyku polskim od października 2016 roku. Dodatnie takiej opcji do aplikacji mobilnej sprawia, że zakupy powinny ulec znacznemu ułatwieniu. Marzena Więckowska, rzecznik prasowy firmy, mówi:

Od 2014 roku, kiedy to Amazon rozpoczął działania w Polsce, nasza obecność w kraju wzrasta z każdym miesiącem – i to zarówno w obszarze rozwoju infrastruktury logistycznej, jak i usług dla klientów. Chcemy, aby produkty oferowane na naszych stronach były dostępne dla Polaków, którzy coraz chętniej nie tylko kupują, ale także sprzedają poprzez Amazon. Obecnie współpracuje z nami już 7 200 tutejszych przedsiębiorców. Dzięki tej kooperacji docierają oni do setek milionów klientów na całym świecie.

Aplikacja jest oczywiście bezpłatna i można ją pobrać dla urządzeń z Androidem (nazwa w sklepie to Amazon Shopping) oraz iOS (nazwa w sklepie to Amazon). Po zalogowaniu się, aplikacja automatycznie przekierowuje do sklepu Amazon.de. Jednakże na język polski trzeba już ręcznie się przełączyć. Co ważne, dostawa do Polski jest za darmo od zakupów na kwotę 39 Euro, więc aby naprawdę się to opłacało to zakupy muszą być całkiem duże.

Źródło: Materiały prasowe

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej