WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Arctis 3 Bluetooth to wyjątkowe słuchawki od SteelSeries

W dobie braku złącz mini jack w smartfonach, słuchawki bluetooth okazują się być niezastąpione. Jednakże do tej pory nie było na rynku urządzenia, które pozwalałoby na odtwarzanie dźwięku z dwóch źródeł. Arctis 3 to potrafią.

Słuchawki mogą łączyć się i obierać w tym samym momencie dźwięk z urządzenia Bluetooth oraz drugiego podłączonego przez mini jack. Dzięki temu można połączyć się z mobilną aplikacją na smartfonie oraz z konsolą PS4 czy XONE. Zyskają też na tym posiadacze Nintendo Switch. Arctis 3 to jedyne słuchawki, które umożliwiają korzystanie z chatu oraz z dźwięku z konsoli. Brian Fallon, manager działu audio w SteelSeries, komentuje:

Po raz pierwszy użytkownicy mogą jednocześnie odbierać dźwięk z dwóch źródeł: przez przewód i Bluetooth. Wielu graczy podczas grania korzysta z czatu czy słucha muzyki. Arctis 3 Bluetooth to produkt specjalnie dla nich. Od teraz nie trzeba iść na kompromisy, korzystać z dwóch par słuchawek, czy przełączać źródło dźwięku. Jack 3.5mm do grania – Bluetooth do czegokolwiek zapragniesz.

Arctis 3 posiadają autorskie przetworniki, mikrofon ClearCast czy wykonane są z materiału AirWeave, który jest inspirowany odzieżą dla sportowców. Ich cena ma wynosić około 549 zł.

Źródło: Materiały prasowe