Assassin’s Creed Odyssey jeszcze bardziej odejdzie od korzeni serii. Informacje ujawnione przed tygodniem w serwisie Kotaku zostały właśnie potwierdzone, więc możemy być pewni, że gracz otrzyma jeszcze więcej wolności.


AKTUALIZACJA

Prosto z E3 wypłynęły do nas screenshoty ukazujące wiele aspektów gry. Mowa o systemie dialogów, sporej mapie złożonej z wysp, przepięknym klimacie śródziemnomorskim, ekwipunkiem i rozwojem postaci. Spójrzcie:


Informacja na ten temat dotarła do nas prosto ze sklepu PlayStation, w którym to pojawił się na kilka minut opis Assassin’s Creed Odyssey. Czytamy w nim:

Przejmij kontrolę nad swoim przeznaczeniem i napisz swoją własną epicką odyseję w Twojej podróży do stania się legendarnym spartańskim bohaterem. Przeżyj niesamowite przygody w świecie, w którym każdy wybór ma znaczenie. Będąc odrzuconym przez rodzinę, musisz rozpocząć przygodę jako najemny wyrzutek, aby stać się legendarnym bohaterem Sparty i odkryć prawdę o swojej przeszłości.

Wygląda więc na to, że przecieki mówiące o jeszcze większej inspiracji Wiedźminem 3 były trafne. Zwłaszcza kiedy spojrzymy na drugie zdanie mówiące o wpływie naszych decyzji na rozgrywkę. Potwierdza to jednocześnie fakt, że w Assassin’s Creed Odyssey po raz pierwszy w historii serii będziemy prowadzili samodzielnie dialogi. Szczerze? Dla mnie, gracza niezwiązanego specjalnie z serią Assassin’s Creed – bomba. Przypominając sobie głosy fanów serii, mówiące o nieustannej powtarzalności kolejnych odsłon, możemy wywnioskować, że i Ci również będą zadowoleni.

O Assassin’s Creed Odyssey wiemy jednak niewiele. Historia osadzona w świecie starożytnej Grecji jest raczej pewna, a doniesienia o głównych bohaterach (mamy mieć wybór pomiędzy kobietą i mężczyzną) będących potomkami Leonidasa nie zostały jeszcze niczym potwierdzone. Zmieni się to jednak już w poniedziałek po godzinie 22:00, bo to właśnie wtedy Ubisoft rozpocznie swoją konferencję przed targami E3.

Źródło: Reddit

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!