WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Widzieliście 16-bitową walkę z Thanosem w Avengers: Wojna bez granic?

Jeśli nie, to kanał Mr Sunday Movies daje Wam taką okazję swoją najnowszą produkcją „Avengers VS Thanos – 16 Bit Scenes”.

Jak pewnie pamiętacie, potyczka kilku Avengersów, niepełnej ekipy strażników galaktyki, Nebuli i Doctora Strange z Thanosem w Avengers: Wojna bez granic była naprawdę efektowna. Nie tylko pod kątem fajnych ujęć, ale również współpracy i płynności całej akcji. Była to w końcu najważniejsza walka w całym filmie, w której Thanos przegrałby o włos. Wprawdzie nie byłoby to tak ciekawe, jak wygrana tego Tytana, ale sami przyznajcie, że udaremnienie całej akcji przez Star-Lorda było raczej wepchnięte na siłę, bo szczerze wątpię, czy nie rozumiałby powagi całej sytuacji – twarz Thanosa mógł obić po całej zabawie z rękawicą, czyż nie?

Wróćmy jednak do samego arcydzieła, jaki zaserwował nam kanał MR Sunday Movies. Jest to nic innego, jak odrobinę skrócony przebieg walki z zachowaniem większości szczegółów w stylu 16-bitowej grafiki i charakterystycznych dla tego klimatu efektów dźwiękowych. Pierwsze 5 minut pokazują Wam wyłącznie autorską wariację, ale ostatnie 5 minut serwuje nam porównanie co do sekundy. Całość robi oczywiście pozytywne wrażenie – i nie tylko pod kątem wkładu, jaki w tę produkcję musiał zostać włożony. Co sądzicie?

Nowe informacje o Avengers 4 pokazują, w jaki sposób może zostać odwrócona śmierć

Źródło: YouTube
Zdjęcia: YouTube