WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Awesome Artifacts, czyli jeszcze ciekawsze artefakty w Skyrim

Co bym dał za takie narzędzia i tak oddane grono moderskie w Wiedźminie 3. Po raz kolejny jeden z aktywnych twórców-amatorów usprawnił swoją modyfikację Awesome Artifact, która zapewnia jeszcze ciekawsze artefakty w Skyrim.

O grze Skyrim od Bethesdy zapewne słyszeliście już nie raz, a pogromca smoków jest z pewnością blisko Waszego RPGowego serca. Nic w tym dziwnego – ten RPG jest zwyczajnie jednym z najlepszych, który może pochwalić się ogromną popularnością kilka lat od premiery. Fabularnie może i nie stoi na najwyższym poziomie, ale obecna w nim eksploracja jest zwyczajnie warta każdej godziny. Jednak z modyfikacją Awesome Artifact zapewne spędzicie w tej mroźnej krainie niejeden wieczór, aby odnaleźć wszystkie unikalne przedmioty. To właśnie ich dotyczy bohater tego wpisu.

Awesome Artifacts, czyli jeszcze ciekawsze artefakty w Skyrim

Co tu dużo mówić, momentami projektanci zwyczajnie nie popuszczają swojej wyobraźni i tworzą albo nudne, albo zupełnie przesadzone pod kątem działania artefakty. Awesome Artifact naprawia jednak ich błędy i sprawia, że odnajdywanie kolejnych artefaktów jest zwyczajnie jeszcze ciekawsze. Twórca tego moda zapewnia tym samym, że wszystkie wprowadzone przez niego zmiany są przyjazne dla klimatu. Nie musimy się więc martwić, że nagle zaczniemy strzelać krowami z łuku, czy przemieniać przeciwników w stoły. Ostatnio modyfikacja otrzymała nawet poprawioną wersję 1.3.6, więc jeśli chcecie powrócić do gry Skyrim, to już teraz pobierajcie Awesome Artifact.

The Elder Scrolls VI: Redfall? Szczerze wątpię, ale nadzieja umiera ostatnia!

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Nexusmods