WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Banner i War Machine robią dokrętki do Endgame

Nadal trwa nagrywanie dodatkowych scen i poprawek do filmu Avengers 4, choć prace nie potrwają już długo. Niektórzy aktorzy wciąż są wzywani na plan. W Atlancie przyuważono Marka Ruffalo i Dona Cheadle’a. Wynika z tego, że banner i War Machine robią dokrętki do Endgame.

Informacja opiera się na udostępnionej na Reddicie fotografii jednego z użytkowników Przedstawia ona jego samego wraz z Ruffalo  Cheadle’em w Inman Park w Atlancie. Wynika z tego, że Banner i War Machine robią dokrętki do Endgame w  tym mieście. Oczywiście istnieje możliwość, że są to zdjęcia do innej produkcji Marvela. Z drugiej jednak strony, to wcale nie musi być aktualna fotografia. Użytkownik mógł chcieć w ten sposób sprowokować kolejne teorie i spekulacje.

Banner i War Machine robią dokrętki do Endgame

 

Przypomnijmy, że Rhodes i Banner przeżyli wydarzenia z Avengers: Infinity War. Samo zdjęcie i nawet fakt, że pojawili się, by dokręcić jakieś sceny, nie stanowi żadnego spojlera. Mimo wszystko możemy być pewni, że obaj odegrają ważna rolę w Avengers 4. Zważywszy jak niewielu herosów pozostało, to każdy bohater jest na wagę złota.

O tym, jak do pokonania Thanosa przyczyni się War Machine i Hulk dowiemy się już 26 kwietnia podczas premiery Avengers: Endgame.

Czytaj też: Nowy materiał promujący Doom Patrol. Zobaczcie Elasti-Woman

Źródło: cbr.com