Deepcool wszedł na rynek z ciekawą obudową Baronkase Liquid mATX, która posiada kilka naprawdę ciekawych rozwiązań w przystępnej cenie.

Pomimo tego, że obudowa została wykonana w formacie mATX, to umożliwia montaż płyt głównych w pełnym ATX i kart graficznych do 340 mm. Pozwalają na to sprytne sztuczki na zaoszczędzenie miejsca, w ramach których zasilacz zajmuje miejsce przeznaczone na 3.5 calowe napędy, a demontowalny panel przedni ustępuje miejsca naszemu akceleratorowi graficznemu.

Z pewnością najważniejszym dodatkiem jest zintegrowane chłodzenie wodne AIO z 120 mm chłodnicą. W jego skład wchodzi podświetlany wentylator, blok wodny oraz wirnik, który informuje użytkownika o stanie pompy. Boczne wnęki panelu przedniego również przyozdabiają LEDY, którymi możemy sterować za pomocą wbudowanego kontrolera. Szkoda tylko, że jego miejsca nie zastąpił kontroler wentylatorów na obudowie, które znajdą swoje miejsce na tyle i przodzie konstrukcji.

Ze względu na masę aspektów wizualnych Baronkase Liquid posiada również panel boczny z hartowanego szkła. Pośród mniej ciekawych, ale równie przydatnych dodatków znajdziemy dobrze przygotowany panel serwisowy z wieloma przepustami oraz opaskami, demontowalny metalowy uchwyt, trzy i dwa sloty na kolejno 2.5 i 3.5 calowe dyski oraz panel przedni z dwoma złączami USB 3.0.

Baronkase Liquid mATX występuje w czarnej (149,99$) i białej (159,99$) wersji. Jej dostępność nie powala i na ten moment znajdziemy ją wyłącznie w ofercie sklepu Amazon. Czekać jednak warto, ponieważ za stosunkowo niewielką cenę otrzymujemy naprawdę funkcjonalną i dobrze wyglądającą obudowę.

Źródło: gamerstorm.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!