WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Bateria Motoroli Moto E drugiej generacji przewyższa oczekiwania testowe

Według testów wielu internetowych ekspertów, model drugiej generacji popularnej Motoroli Moto E wypada bardzo pozytywnie. W porównaniu do swej niewielkiej ceny – za ok. 125 euro,  otrzymujemy – w porównaniu z poprzednikiem – spory wzrost wydajności, lepszą kamerę, zwiększoną pojemność, o wiele lepszą jakość obrazu, no i dobrą baterię. O baterii należy powiedzieć nieco więcej.

Według opublikowanych wcześniej przez firmę wyników testów bateria miała wytrzymać mniej więcej 12-godzinny dzień (chodzi o test oglądania video), lecz okazuje się, że – według badań portalu Gsmarena dopiero po niecałych 13 godzinach komórka zaczęła sygnalizować 10-procentowy, alarmowy poziom energii. W testach wytrzymałościowych zaś osiągnięto dobry wynik 82 godzin – czyli przez ok. 3.5 dnia telefon nie będzie potrzebował doładowania, przy założeniu że użytkownik przez godzinę dziennie będzie go używać do rozmów, oglądania filmów, bądź surfowania po Internecie.

gsmarena_001

Wynik taki jest przede wszystkim wart zanotowania, gdyż jest to jeden z najlepszych obecnie dostępnych modeli jeśli chodzi o stosunek ceny do wydajności – bo owszem, co z tego że taki np. LG G Flex wypada lepiej w testach, gdy jego cena jest znacznie wyższa. No i cieszy fakt, że wyniki są lepsze niż te zakładane przez samych producentów.

[źródło: ibtimes.co.uk, zdjęcia: gsmarena.com]