WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Battlefield V – otwarte testy już we wrześniu

Chyba każdy fan serii skusi się na krótką przygodę, czyż nie? Niespełna kilkanaście dni temu zamknięta alfa Battlefield V dobiegła końca, a studio DICE już zachęca graczy do wzięcia udziału w nieco cięższym sprawdzianie swojego dzieła.

Tak też, już w pierwszych dniach września odbędą się otwarte dla wszystkich chętnych testy. Mowa tutaj o tradycyjnych trzech platformach, czyli komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Nie znamy jednak konkretnej daty startu i tym bardziej zakończenia, więc na szczegółowe informacje co do niej przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wygląda jednak na to, że nawet uczestnicy zamkniętych testów będą mieli po co wracać do tych otwartych.

DICE podzieliło się bowiem wnioskami, do jakich doszli przy ostatniej alfie i całość wskazuje na to, że następna przygoda będzie jeszcze bardziej rozbudowana. Prawdopodobnie zaoferuje też inną mapę i tryby, ale z pewnością możemy oczekiwać lepszej wydajności (może nawet po stronie Nvidii?). Możemy być jednak pewni, że zawartość finalnej wersji będzie prezentować się znacznie okazalej niż to, co ujrzymy w poprzedzających premierę testach. Jeśli ciekawią Was niektóre z mechanik, nad którymi głowi się studio, to sugeruje Wam przeczytanie tego wpisu. Będziecie prawdopodobnie zmuszeni ustawić język angielski w preferencjach.

Battlefield V

Przypomnijmy, że Battlefield V zabierze nas w klimat II Wojny Światowej już 19 października. Będzie to jednak dosyć „luzackie” podejście w kwestii multiplayer, do którego wątpliwości zgłaszało wiele graczy.

Źródło: Wccftech