WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Be quiet! Dark Base Pro 900 w białej wersji

Be quiet! Dark Base Pro 900 to świetna obudowa, która doczekała się wielu nagród w tym na portalu WhatNext. Nic więc dziwnego, że firma zdecydowała się na wypuszczenie kolejnej wersji tej konstrukcji.

Obudowa została początkowo zaprezentowana na targach Computex 2017 jednakże dopiero teraz otrzymujemy o niej więcej informacji. Dark Base Pro 900 jest prawie cały biały – w niektórych miejscach są tylko czarne akcenty. Dodatkowo, posiada ona białe diody LED a boczny panel z hartowanego szkła jest jaśniejszy niż ten w oryginalnej wersji. Okazuje się także, że biała wersja będzie edycją limitowaną – na rynek trafi zaledwie 2000 sztuk. Każda z nich będzie miała aluminiową tabliczkę ze swoim numerem.

Biała wersja posiada wszystkie udogodnienia co standardowy model, czyli ładowarkę Qi czy trzy wentylatory SilentWings 3 140mm. Nowa konstrukcja trafi na rynek 26 września i będzie dostępna w cenie 269 Euro (1140 zł). Jeśli jesteście nią zainteresowani to musicie już nastawiać się na szybki zakup. Podejrzewam, że 2000 sztuk rozejdzie się w mig.

Źródło: https://www.eteknix.com/