WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Będzie 2 sezon Miasteczka Wayward Pines

Pierwszy sezon serialu czerpiącymi pełnymi garściami z „Miasteczka Twin Peaks” Davida Lyncha, skończył się pięć miesięcy temu. Recenzenci właśnie przypominają sobie ten tytuł w rocznych podsumowaniach i zestawieniach najlepszych oraz najgorszych seriali. FOX jednak nie daje zapomnieć o produkcji również widzom, bo właśnie zapowiedziano drugi sezon.

„Miasteczko Wayward Pines” transmitowane było od maja do lipca na kanale FOX również w Polsce. Produkcja M. Night Shyamalana nie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, gdzie zarzucano odkrywanie zbyt wielu tajemnic już w pierwszych odcinkach. Serial nie miał zbyt wysokiej oglądalności, historia ma zamkniętą, spójną całość, a pomimo tego, stacja FOX dała zielone światło dla kontynuacji.

Serial opowiada o tajemniczym miejscu, do którego na skutek wypadku trafia agent Ethan Burke (Matt Dillon). Wkrótce zaczyna odkrywać, że z miasteczka nie da się wydostać, a w licznych próbach ucieczki przeszkadzają mu szeryf Arnold Pope (Terrence Howard) czy pielęgniarka Pam (Melissa Leo).

Kolejna seria ma opowiadać o nowym przybyszu , który pojawia się w mieście podczas buntu mieszkańców. Nie wiadomo jeszcze, czy 2 sezon również, tak jak pierwszy, będzie liczył sobie 10 odcinków.