WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Będzie 7 sezon Agents of S.H.I.E.L.D

Mimo, iż szósty sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y. będzie miał swoją premierę, stacja ABS poinformowała już, że przedłuża serię o kolejny sezon. Wiadomość, że będzie 7 sezon Agents of S.H.I.E.L.D zapewne ucieszy fanów.

Na razie nie podano wielu szczegółów na jego temat, wiemy tylko, że ma liczyć 13 epizodów. Data premiery jest nieznana, być może ze względu na trwające prace nad Disney+. Nie wiadomo bowiem, czy serial nadal będzie emitowany w telewizji, możliwe że zostanie przeniesiony na platformę streamingową Disneya.

W oczekiwaniu na 6 sezon dostaliśmy także nowe zdjęcia jednej z bohaterek. Gwiazda serialu – Chloe Benett, wcielająca się w Quake/ Daisy Johnson, opublikowała nowe zdjęcia z 6 sezonu Agents of S.H.I.E.L.D. Przedstawiają nowy wygląd jej bohaterki, z którego, według podpisów Bennet jest bardzo zadowolona. W nowych odcinkach zobaczymy ją z inną fryzurą

Będzie 7 sezon Agents of S.H.I.E.L.D

Udostępniono także oficjalną obsadę 6 sezonu. Co ciekawe, nie znajdziemy wśród aktorów Clark’a Gregga wcielającego się w Coulsona. Dlaczego? Zapewne łączy się to z wydarzeniami z finału piątego sezonu, jednak nikt jeszcze tego nie skomentował. Oto znana nam obsada: Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley i Jeff Ward.

Czytaj też: Sam Raimi miał reżyserować Thora w 1991 roku

Źródło: www.cbr.com