WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Benedict Cumberbatch zagra Szatana w serialu Good Omens

Benedict Cumberbatch odpocznie trochę od roli Doctora Strange’a i wcieli się w źródło wszelkiego zła na świecie – Szatana. Aktor dołączył do obsady Good Omens w najnowszym serialu od Amazona.

Good Omens nabiera kształtów i gromadzi naprawdę dobrą obsadę. Serial na podstawie powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta opowiada historię anioła i demona, którzy postanawiają powstrzymać apokalipsę. W rolę kochającego książki anioła Aziraphale’a wciela się Martin Sheen, zaś David Tennant pokaże nam się jako radosny demon Crowley. Gdy Bóg rozpoczyna apokalipsę obaj robią wszystko, by ją udaremnić. Nawet ukrywają Antychrysta tuż po narodzinach.

Czytaj też: Zobacz pierwszy zwiastun Krainy Lodu 2

Według najnowszych informacji Benedict Cumberbatch zagra Szatana w serialu Good Omens. Neil Gaiman, który jest współscenarzystą serii, zapewnia, ze aktor będzie nie do poznania, ponieważ ma ogromny plan co do niego. Prawdopodobnie będzie bardzo ucharakteryzowany, albo zmieniony komputerowo. Cumberbatch ma już serialowe doświadczenie. Zanim zagrał Strange’a wcielił się w tytułowego Sherlocka Holmesa w serii BBC Sherlock.

Data premiery Good Omens

Benedict Cumberbatch zagra Szatana w serialu Good Omens

Prócz angażu Cuberbatcha Amazon wydał również plakat serialu, a także ogłosił datę premiery. Serial zadebiutuje 31 maja na Amazon Prime. Prócz Cuberbatcha, Sheena i Tennanta zobaczymy w nim też takich aktorów, jak: Jon Hamm, Jack Whitehall, Michael McKean, Miranda Richardson i Frances McDormand.

Czytaj też: Spinoffy Gry o Tron obejrzymy dopiero po premierze prequela

Źródło: cbr.com