WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Beta karcianki Artifact została przesunięta

Momentami lepiej nie zobowiązywać się do czegokolwiek, kiedy nie jest się pewnym tego realizacji. Zdarza się to zbyt często niewielkim studiom… ale nawet tak wielkim gigantom, jak Valve. W tym przypadku oznacza to tyle, że Half-Life 3… to znaczy beta karcianki Artifact została przesunięta.

Przed dwoma miesiącami Valve zapowiedziało, że Artifact zadebiutuje oficjalnie 28 listopada bieżącego roku. Wcześniej miały odbyć się zamknięte testy, które powinny rozpocząć się w sumie już za kilka dni. Jak jednak wynika z najnowszych informacji od jednego z testerów zatrudnianych przez Valve, beta Artifact rozpocznie się dopiero 19 listopada, czyli całe 9 dni przed pełnoprawną premierą. Wprawdzie firma nie ujawniła tego oficjalnie, ale rozesłała już wiadomości do szczęśliwców, którzy dostali zaproszenie po ówczesnym zapisaniu się do testów, które potwierdzają te informacje.


Beta karcianki Artifact została przesunięta

Wspomniane wiadomości możecie zobaczyć na tym wątku na reddicie. Tam również gracze nie ukrywają zawodu, jaki Valve zafundowało im po hucznych zapowiedziach. Wszystko wskazuje jednak na to, że grę wypróbują dopiero za miesiąc. Wszystkim zainteresowanym przypominam, że Artifact będzie płatną karcianką powiązaną ze sklepem Steam, a na dodatek umieszczoną w uniwersum DOTA 2. Z ujawnionych zapisów rozgrywki wynika, że Valve odrobiło zadanie domowe… ale dlaczego akurat to karciane?

Czytaj też: Artifact – kolejny gameplay karcianki od Valve

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: PCGamer