WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bethesda ostrzega przed bugami w Fallout 76

Właśnie dziś startuje beta Fallout 76 na Xbox One i choć nie potrwa cały dzień (ograniczy się do czterech godzin), to i tak czeka na nią ogrom graczy. Dlatego też Bethesda wystosowała dziś rano całkiem zabawne, choć poruszające ważne kwestie oświadczenie.

To podrzucam Wam poniżej, ale dla tych, którzy nie chcą wdawać się w anglojęzyczny tekst, ograniczę go do najważniejszych informacji. Te skupiają się na pewnej wyjątkowości Fallouta 76, który został stworzony z myślą o nieco bardziej „straszliwej” rozgrywce. Sami twórcy przyznają się, że tę odsłonę serii tworzyli z cisnącym się na usta pytaniem „Co to w ogóle jest?”. Swoją drogą tym samym, które od prezentacji na E3 2018 zadają sobie fani.

Ponadto w oświadczeniu Bethesda ostrzega przed bugami w Fallout 76, które będą zarówno spektakularne, jak i niespodziewane. Nie ma w tym nic dziwnego – to przecież dopiero wczesna wersja gry. Co jednak najciekawsze, studio stwierdziło, że ta odsłona serii jest wyjątkowa, bo nie będzie oferować w dniu premiery pełnej zawartości. Będzie wtedy jedynie „punktem startowym”, który w przyszłości rozwinie skrzydła do jeszcze większych rozmiarów. No cóż, czekam na Wasze wrażenia z bety w sekcji komentarzy poniżej, choć specjalnie nie nastawiam się, że będą pozytywne…

Czytaj też: Fallout 76 ma ponad 150 godzin aktywności pobocznych

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: PCGamer