WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Bethesda rozda oryginalne Fallouty za granie w Fallout 76

Na rynku gier brakuje mi oryginalnych konkursów, akcji i promocji, które nagrodzą przynajmniej tych najbardziej przywiązanych do danej marki. Może to brzmieć jak żart, ale granie w Fallout 76 w 2018 się opłaci, bo Bethesda nagrodzi wszystkich najwytrwalszych kopią tych pełnokrwistych Falloutów, pamiętanych głównie przez branżowe dinozaury. 

Osobiście wolałbym, żeby Fallout 76 dostał jakąś gigantyczną aktualizację, która przynajmniej spróbowałaby naprawić błędy premierowej wersji, ale trzy darmowe gry bez najmniejszego wahania oczywiście przygarnę. Bethesda ogłosiłą własnie na swoim Twitterze, że każdy, kto zaloguje się do gry Fallout 76 do końca bieżącego roku otrzyma prawo do edycji Fallout Classic Collection na PC, co tyczy się również graczy z Xbox One oraz PlayStation 4. Jak dobrze pamiętacie, paczka Fallout Classic Collection był dołączana do każdego zamówienia Fallouta 76 w przedsprzedaży.

Gracze otrzymają grę Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics: Brotherhood of Steel gdzieś w styczniu i będą to raczej kopie na Bethesda.net, a nie Steama, ale lepsze to, niż nic. Zwłaszcza, że przynajmniej te dwa pierwsze tytuły są zdecydowanie warte czasu każdego fana uniwersum i oldschoolowych gier RPG. Daje Wam postapokaliptyczne słowo.

Czytaj też: Fallout 76 wzbogaci się o nowy tryb rozgrywki

Źródło: PCGamer